N e j s l e d o v a n ě j š í     o b j e k t y
Hotel Perla JizeryChata Tulinka, Kouty nad DesnouChata u Dalešické přehradyChalupa VadčiceCHATA POD SJEZDOVKOURekreační středisko PohodaChata u Dalešické přehrady

Kód objektu: 284
Název objektu:Chata u Dalešické přehrady
Kategorie:chata
Obec:Kramolín
Oblast:Vysočina

                         

Kontakt na pronajímatele objektu :
+420 608885793 Poslat email vlastníkovi objektu Poslat odkaz známému

Popis objektu: Celoročně obyvatelná chata s kapacitou 14 osob je situována v klidné, krásné přírodě u lesa a vzdálená pouze 200m od Dalešické přehrady. Hůstum je k dispozici vlastní pozemek a zahradní posezení s otevřeným ohništěm. Ubytování na chatěChata k pronájmu poskytuje možnost ubytování pro 14 osob v celkem 3 ložnicích. Ložnice a pokoje: 1.ložnice (1x2 lůžko a 2x1 lůžko) 2.ložnice (2x2 lůžko a 1x1 lůžko) 3.ložnice (1x2 lůžko a 3x1 lůžko) Sociální zařízení: 2x (koupelna, sprchový kout, WC) Vytápění: Krbová kamna. Doprava, parkování: parkování u chaty na vlastním pozemku. StravováníDobře zásobovaný obchod s potravinami se nachází v 5km vzdáleném Mohelně. Základní potraviny je možno koupit v Kramolíně. Možnost stravování je i v 500m vzdáleném Hostinci. Vybavení chatyobývací pokoj: sedaci souprava, krbová kamna, TV, kuchyńská linka, PB sporák + trouba, lednice, jídelní stůl. 2.ložnice: sedací souprava, TV. Výlety, atrakce, zábavaNajdete zde využití volného času - pěší turistika, vodní lyžování, cyklostezky, houbaření, rybolov, koupání pro dospělé pod chatou, pro děti pláž v Hartvíkovicích(parníkem 2.zastávka) Mohelenská hadcová step, vyhlídkové jízdy parníkem po Dalešické přehradě, exkurze do Informačního centra jaderné elektrárny Dukovany a vodní elektrárny Dalešice. Prohlídka dalešického pivovaru (známý z filmu Postřižiny), hartvíkovická pláž s vyhlídkou z Wilsonovy skály, rozhledna Babylon, zámek v Náměšti nad Oslavou a v Jaroměřicích nad Rokytnou.
Upřesnění lokality:
Místní název lokality:
GPS souřadnice:

Rozpis osob a lůžek:

Kuchyň:
Sociální zařízení:
Vytápění:
Garáž:
Ostatni:

Provozní podmínky:Provoz chaty: celoročně. Silvestrovské pobyty (letos máme ještě volno). Cena zahrnuje ubytování včetně lůžkovin. K dispozici je pramice pro 8 osob za poplatek (potřeba objednat předem). Cena nezahrnuje poplatek obci a za psa. Elektrická energie a spotřeba vody se hradí před odjezdem dle skutečné spotřeby (6,- Kč/kW)a (60,- Kč/m3)

Zajímavosti, výlety: Najdete zde využití volného času - pěší turistika, vodní lyžování, cyklostezky, houbaření, rybolov, koupání pro dospělé pod chatou, pro děti pláž v Hartvíkovicích(parníkem 2.zastávka) Mohelenská hadcová step, vyhlídkové jízdy parníkem po Dalešické přehradě, exkurze do Informačního centra jaderné elektrárny Dukovany a vodní elektrárny Dalešice. Prohlídka dalešického pivovaru (známý z filmu Postřižiny), hartvíkovická pláž s vyhlídkou z Wilsonovy skály, rozhledna Babylon, zámek v Náměšti nad Oslavou a v Jaroměřicích nad Rokytnou.

Doprava, parkování:

Ceny, poplatky:
Kč/osoba/den Kč/objekt/den
Letní období (1.5. - 30.9.) 14600
Zimní období (1.10. - 30.4.) 12600
Vikend (Pátek - Neděle) 5500
Silvestr (30.12. - 1.1.) 16900
Upřesnění ceníku:
Vnitřní vybavení:
Pes Kouření
Internet Televizor
Satelit DVD
Video Sprcha
Vana Sauna
Terasa Krb vnitřní
Spol.místnost Postel dětská
Telefon Fitko

Venkovní vybavení:
Krb zahradní Bazén
Nábytek Ohniště
Gril Zahrada
Potok Oploceno
Altán Dětské hřiště

Důležité body, cíle a vzdálenosti v lokalitě
Autobus-nádraží,zastávka
Vlak-nádraží,zastávka
Restaurace
Obchod-potraviny
Nákupní centrum
Pošta
Kostel
Koupaliště
Krytý bazén
Sjezdové lyžování/lanovky
Běžkové lyžování/trasy
Golf
Tenis
Cyklotrasy
Les

Obsazenost objektu

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31